В Одесі розгорнули над Потьомкінськими сходами 27-метровий Прапор України

  27-метрове блакитно-жовте полотнище, що символізує Прапор України, розгорнули сьогодні на Потьомкінських сходах Одеси з нагоди Дня Державного прапора активісти молодіжних патріотичних та волонтерських організацій.
  Акція пройшла під егідою щорічного Вишиванкового фестивалю, що проходить в десятий раз на Приморському бульварі.
  “Цього року ми підняли наш 27-метровий Прапор, який один метр довший, ніж торік, і символізує вік незалежної України”, – зазначила один зі співорганізаторів урочистого дійства Наталія Мажарова.
  Оркестр Військово-морских сил ЗС України та учасники акції виконали Гімн України.
  Урочисті церемонії підняття Державного прапора України відбулись також біля адмінбудівель Одеської облдержадмінстрації та міськради, участь в яких взяли очільник ОДА Максим Степанов, голова облради Анатолій Урбанський та мер Одеси Геннадій Труханов, учасники бойових дій на сході України, активісти громадських організацій.
  Прапор, який військові моряки в урочистій обстановці підняли на флагшток перед будівлею ОДА, принесли діти волонтерів та учасників АТО. У почесній варті були військовослужбовці військових частин гарнізону.
  У рамках Вишиванкового фестивалю на Приморському бульварі Одеси розгорнуто традиційнйи ярмарок народної творчості, де можна придбати вишиванки майстринь з різних регіонів України. Завтра на Потьомкінських сходах одесити і гості міста вибудують «Вишиванковий ланцюга» і фіксація рекорду вишиванок в Одесі, а 25 серпня на Приморському бульварі відбудеться масовий диктант з української мови, учасники якого зможуть перевірити свої знання державної мови.

  NO COMMENTS