В Одесі проходять збори нацгвардійців з відпрацювання дій у разі приведення частин до підвищеної боєготовності

На базі Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України розпочалися навчально-методичні збори з офіцерами Нацгвардії. Про це повідомили кореспонденту Одесінформу у секторі інформації та комунікації Південного ОТО Нацгвадії України.

Фото% з відкритих джерел

На базі Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України розпочалися навчально-методичні збори з офіцерами Нацгвардії.
Про це повідомили кореспонденту Одесінформу у секторі інформації та комунікації Південного ОТО Нацгвадії України.

“Упродовж трьох днів з офіцерами проведуть заняття з методичної, професійної, тактичної та зв’язкової підготовки, а також індивідуальної роботи з підлеглими і надання психологічної допомоги. Буде відпрацьовано порядок дій чергових підрозділів у разі приведення військових частин до вищих ступенів бойової готовності”, – зазначили організатори зборів нацгвардійців.

Молодих офіцерів, кількість яких не розголошується, адаптують на зборах до особливостей проходження служби у сучасних умовах, в тому числі зберігання боєприпасів в підрозділах та організації зв’язку під час виконання службово-бойових завдань, уточнили в Південному ОТО Нацгвадії України.

NO COMMENTS