В Одесі презентували систему електронної оплати проїзду в міськелектротранспорті

Заступник Одеського міського голови Павло Вугельман провів сьогодні презентацію системи Єдиного електронного квитка для проїзду в міськелектротранспорті, розроблену фахівцями заводу "Телекарт-прилад", в якій взяли участь глава мініфраструктури України Володимир Омелян, керівники управлінь та департаментів транспорту Львівської та Вінницької міськрад.

Фото: з відкритих джерел

Заступник Одеського міського голови Павло Вугельман провів сьогодні презентацію системи Єдиного електронного квитка для проїзду в міськелектротранспорті, розроблену фахівцями заводу “Телекарт-прилад”, в якій взяли участь глава мініфраструктури України Володимир Омелян, керівники управлінь та департаментів транспорту Львівської та Вінницької міськрад.

Про це повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Запровадження системи Єдиного електронного квитка для проїзду в громадському транспорті – важливий напрямок для забезпечення прозорості в оплаті за послуги для мешканців регіону. Бо за рахунок впровадження цієї системи до бюджету надходитимуть прозорі платежі, які піддаються контролю. Згодом розглянемо можливість запровадження схожої електронної системи також у залізничній та авіаційних компаніях”, – зазначив міністр Омелян, що підтримав введення системи Єдиного електронного квитка у повсякденну практику перевезень пасажирів.

За даними розробників, завдяки введенню в дію Закону про електронний квиток очікується, що до міського бюджету Одеси буде надходити на 20-40% більше коштів, які підуть на оновлення рухомого складу та підвищення зарплати транспортникам.

Запровадження Єдиного електронного квитка для проїзду дозволить також налагодити облік пільгових пасажирів, забезпечити мінімізацію втрат від безквиткового проїзду, зменшити інтервали руху, моніторити завантаження маршрутів і, зрештою, оптимізувати мережі маршрутного транспорту.

Розробники системи Єдиного е-квитка констатували, що наразі в Одесі здійснюють перевезення пасажирів 1140 автобусів, 140 трамваїв і 80 тролейбусів. Крім того, Одеса отримала 8 мільйонів євро від ЄБРР для покупки 45 нових тролейбусів.

NO COMMENTS