В Одесі покажуть комедію «Одружитися Вам треба, барин»

0
545

6 квітня в 19:00 в Одеському театрі музичної комедії відбудеться комедійний спектакль «Одружитися Вам треба, барин». Організатор заходу – концертне агентство «Ексклюзив» (exclusive.od.ua).

Режисер постановки – Олексій Кирющенко.
За словами організаторов, це «шалено смішний і стильний спектакль». Разом з головним героєм постановки – паном Ласуковим у виконанні Марата Башарова – всі глядачі в театрі будуть розважатися «по повній».

Барин«Тільки уявіть собі: за вікном холоднеча, темінь непроглядна. До найближчої садиби – кілька верст. Попереду довга зимова ніч, а заснути – не виходить. Невесело? Ось панові Ласукову нестерпно нудно. Душа вимагає циган з піснями та ведмедем, катань на трійці, хвацьких розваг, тільки ось челядь видає номера по щодня отточенному сценарію.
Акторська гра складається в прекрасний ансамбль, в якому актор Марат Башаров грає першу скрипку. Однак кожен із слуг також запам’ятовується глядачам своєю iндівідуальнiстю. Один – смішніше іншого! Відмінна комедія, в якій жарти ллються суцільним потоком», – сказано в повідомленні організаторів вистави.

У виставi зайняті: Марат Башаров, Дмитро Мухамадєев, Іван Бушмелев, Анжеліка Каширіна, Олена Торшина, Борис Каморзін, Андрій Батуханов.

Початок о 19.00.

NO COMMENTS