В Одесі перевірять справність усіх ліфтів через падіння в шахту пенсіонера

Міський голова Одеси Геннадій Труханов розпорядився перевірити технічний стан усіх ліфтів, що перебувають на балансі міста, через падіння 14 серпня одного з мешканців багатоповерхівки в шахту несправного ліфта.

Фото: з відкритих джерел

Міський голова Одеси Геннадій Труханов розпорядився перевірити технічний стан усіх ліфтів, що перебувають на балансі міста, через падіння 14 серпня одного з мешканців багатоповерхівки в шахту несправного ліфта.

Труханов видав таке розпорядження у понеділок після доповіді на апаратній нараді представників ВАТ “Одесліфт” і департаменту охорони здоров’я міськради про обставини трагічного випадку у багатоверхівці на проспекті Академіка Глушка, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“79-річний мешканець будинку №11 на проспекті Глушка зазнав травм хребта і перелому стегна внаслідок падіння в ліфтову шахту. Після прибуття на поверх викликаної кабінки ліфта двері відчинилися, і пенсіонер спробував зайти до кабінки, але вона різко поїхала вгору, а мешканець оступився і впав у шахту. Департамент охорони здоров’я взяв під контроль його лікування в міськлікарні №11, пацієнта забезпечено всіма необхідними медикаментами”, – зазначив на нараді очільник департаменту Ігор Шпак.

У свою чергу, представник ВАТ “Одесліфт” пояснив, що “експерти розглядають дві версії трагічного випадку: несправність станції управління або дверних замків. Ліфт у цій багатоповерхівці введено в експлуатацію в 1984 році, згодом провели модернізацію, але не замінювали вузлів управління – тільки ремонтували. Найближчим часом буде встановлено точну причину”.

Мер Одеси запропонував прискіпливо перевірити технічний стан близько чотирьох тисяч ліфтів, що перебувають на обслуговуванні “Одесліфту” і доповісти замовнику послуг.

У свою чергу, у відділі комунікацій облуправління Національної поліції України повідомили Одесінформу, що за фактом падіння мешканця будинку в шахту ліфта відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей) Кримінального кодексу України.

NO COMMENTS