В Одесі оприлюднили повний запис оперативної зйомки організаторів викрадення депутата Гончаренко

Голова Одеської громадської організації "Люстраційна комісія в Одеській області" Костянтин Цховребашвілі оприлюднив у п'ятницю повний запис оперативної зйомки організаторів викрадення народного депутата Олексія Гончаренко.

Фото: з відкритих джерел

Голова Одеської громадської організації “Люстраційна комісія в Одеській області” Костянтин Цховребашвілі оприлюднив у п’ятницю повний запис оперативної зйомки організаторів викрадення народного депутата Олексія Гончаренко.

Цховребашвілі розмістив ексклюзивний відеозапис на своїй сторінці Facebook (https://www.youtube.com/watch?v=6wigXv1l4OI).

Як пояснив Цховребашвілі, на відеокадрах відтворено, зокрема, розмову  керівника фракції “Опозиційного блоку” в Лиманській райраді Одеської області Олександра Кушнарьова з проросійськими активістами, під час якої він обговорює поточну ситуацію в Україні та Росії, а також свої дії в рамках “Опозиційного блоку”.

Крім того, депутат Кушнарьов спілкувався по телефону з депутатом Одеської облради Віталієм Саутенковим, з яким обговорював свою комунікацію з місцевими “афганцями”.

За словами Цховребашвілі, “це 9-хвилинний відеофрагмент розмови, що тривала близько двох годин. Є також 6-годинний аудіозапис розмов із майором у запасі Кушнарьовим. Можу додати, що плани (злочинної групи Кушнарьова – ред.) були жорсткі і радикальні”.

NO COMMENTS