В Одесі обвалився “Масонський дім”

В Одесі сталося часткове руйнування двоповерхового нежитлового будинку, відомого як Масонський дім. Про це повідомляє прес-центр ДСНС в Одеській області.

Фото: з відкритих джерел

В Одесі сталося часткове руйнування двоповерхового нежитлового будинку, відомого як Масонський дім. Про це повідомляє прес-центр ДСНС в Одеській області.

“20 липня о 13:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Княжеській, 1 сталося часткове руйнування двоповерхового нежитлового будинку, який був відселений і є пам’яткою архітектури”, – йдеться в повідомленні.

Фото: з відкритих джерел
Фото: з відкритих джерел

Також зазначається, що під завалами можуть перебувати люди і є ризик обвалення зовнішньої стіни. У відомстві інформують, що на місці працюють 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 40 чоловік особового складу. Наразі за допомогою спеціальної аварійно-рятувальної техніки рятувальники проводять розбір конструкцій.

Довідково. Будівля була побудована в 1887-1892 роках за проектом архітекторів Олександра Бернардацці і Едуарда Меснер. Там знаходилося місцеве відділення Імператорського Російського технічного товариства. У серпні минулого року обласна рада продала будинок з аукціону за 1,6 млн грн.  На той час будівля вже було в напівзруйнованому стані. Однак обіцяна інвесторами реставрація так і не почалася і процес приватизації був припинений.

NO COMMENTS