В Одесі згорів третій поверх одного з корпусів академії харчової промисловості

У ніч на понеділок загорілась триповерхова будівля Одеської національної академії харчових технологій. Вогонь спалахнув на третьому поверху одного зі старих корпусів, а невдовзі полум'я також перекинулося на дах будівлі.

Фото: з відкритих джерел

У ніч на понеділок загорілась триповерхова будівля Одеської національної академії харчових технологій. Вогонь спалахнув на третьому поверху одного зі старих корпусів, а невдовзі полум’я також перекинулося на дах будівлі.

Рятувальники ДСНС не відразу змогли пробратися до осередку пожежі – проїзду спецтехніки заважали кілька припаркованих біля будівлі автомобілів, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Близько 21 год. полум’я охопило третій поверх покинутого складу академії площею 120 кв. метрів. Рятувальникам вдалося запобігти перекиданню його на всю будівлю – врятовано від вогню приміщення площею 300 кв. метрів. О 22 год. 14 хв. пожежу було ліквідовано, загиблих і постраждалих немає”, – зазначив помічник начальника чергової зміни управління ДСНС в Одеській області Геннадій Карагеоргія.

За його словами, у гасінні пожежі було задіяно 25 чоловік особового складу та 5 одиниць спецтехніки.Експерти встановлюють причину виникнення осередку пожежі.
Місцеві мешканці припускають, що загоряння може бути пов’язане з перебуванням у деяких приміщеннях корпусу осіб без певного місця проживання.

NO COMMENTS