В Одесі доставлено до відділів поліції 14 порушників громадського порядку

Фото: В.Аксанюк

Одеські правоохоронці доставили в понеділок до відділів поліції 14 порушників громадського порядку, передусім тих, що відзначали День Перемоги з радянською символікою та імперськими георгіївськими стрічками.
Найбільше порушників доставлено з міського парку ім. Тараса Шевченка, де сьогодні одесити покладали квіти до пам’ятника Невідомому матросу, повідомляє кореспондент Одесінформу.
З парку ім. Тараса Шевченка доставлено до відділів поліції 13 осіб, ще одного порушника громадського порядку – з району Куликового поля. Від кожного з них працівники поліції взяли пояснення щодо порушень, однак у відділі комунікацій облУВС поки немає відомостей про те, скільки складено протоколів про адмінпорушення”, – зазначила старший інспектор відділу комунікацій Анастасія Сіра.
Не відомо, зокрема, яких заходів вживає поліція до групи осіб, що підняли на Алеї Слави прапор з написом “Куликове поле” та плакат “Безсмертний полк куликовців”.
Частина прибічників сепаратизму, яким потакала поліція, недавно відправились з Алеї Слави, де скандували “Хунту геть!”, “Донбас, ми з тобою!”, “Бандерівські бєси, геть із Одеси!”, в напрямку Куликового поля, однак площа очеплена бійцями Національної гвардії через телефонне повідомлення до поліції про її замінування.

NO COMMENTS