В Одесі демонтували пам’ятний знак про перемогу більшовиків над УНР в 1918 році

Працівники комунальних служю Одеської міськради демонтували, згідно з вимогами "Закону про декомунізацію", пам'ятну плиту на на Привокзальній площі, що символізувала перемогу більшовицьких загонів над військовими підрозділами УНР у січні 1918 року.

Фото: з відкритих джерел

Працівники комунальних служю Одеської міськради демонтували, згідно з вимогами “Закону про декомунізацію”, пам’ятну плиту на на Привокзальній площі, що символізувала перемогу більшовицьких загонів над військовими підрозділами УНР у січні 1918 року.

Про це повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Пам’ятну плиту, встановлену півстоліття тому біля залізничного вокзалу Одеси, демонтовано на підставі відповідного рішення міської історико-топонімічної комісії. Даний об’єкт не був об’єктом монументального мистецтва і не мав культурної цінності, а лише фіксував історичну подію”, повідомили кореспонденту Укріформу в Департаменті міського господарства Одеської мерії.

Варто зазначити, що 6 квітня комунальники також демонтували барельєф одного із більшовицьких полководців Григорія Котовського, прикріплений до стіни будівлі на Соборній площі міста. Це останні символи епохи тоталітаризму у цьому приморському місті, які міська влада зносить на виконання “Закону про декомунізацію”.

NO COMMENTS