В Одесі відбудеться 6 Міжнародна літня школа: “Основи управління проектами”

Одеський Національний Політехнічний универститет анонсує проведення школи, яка пропонує тижневий тренінг в сфері “Project Management”, який буде проводиться на базі відпочинку університету (Кароліно-Бугаз, берег Чорного моря).

У цьому році для проведення тренінгу запрошений з Білорусі діючий асесор системи сертифікації проектних менеджерів 4-L-C Міжнародної асоціації управління проектами Дмитро Лук’янов.

Міжнародну літню школу: “Основи управління проектами” організовано 31 липня-8 серпня на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Чайка» Одеського Національного політехнічного університету на березі Чорного моря – в облаштованій прибережній зоні Кароліно-Бугазу, де у рамках реалізації проекту Європейського Союзу «Міжнародний студентський центр рекреації та туризму: шлях до здоров’я нації (ISCRT)» MIS ETC-1118 Програми транскордонного співробітництва Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013 були створені умови для щорічного оздоровлення близько тисячі студентів з України, Румунії а також інших країн світу.

Набір для участі у тренінзі началася з березня 2016 року, було отримано понад 100 заявок на участь. В результаті ретельного відбору було відібрано 27 учасників з 12 країн Європи, Африки та Азії.

 Контактна особа: Лебідь В.В. (тел. 722-40-40)

NO COMMENTS