В Одесі відбудеться допрем’єрний показ воєнної драми Крістофера Нолана “Дюнкерк” 

0
158

Компанія «Кіноманія», мережа кінотеатрів «Планета кіно», та Одеський міжнародний кінофестиваль 19 липня  проведуть  допрем’єрний показ воєнної драми «Дюнкерк» від одного з найкращих режисерів сучасності, Крістофера Нолана.

Місце: кінотеатр Планета Кіно (Таїрова), просп. Маршала Жукова, 2.

Початок фільму – 20:00.

«Дюнкерк» – це історична драма Крістофера Нолана, яка базується на реальних подіях. Стрічка розкаже історію порятунку понад 300 тисяч солдатів, які потрапили в оточення на березі моря під час Другої світової війни. Це стрічка про боротьбу за виживання, про надію і порятунок, про солдатів, які повернулися звідти, звідки немає повернення, і про тих, які залишились у пеклі, щоб дати шанс іншим. «Дюнкерк» – дуже важлива історія для тих, хто знає, що таке війна, і тих, хто тільки чув про неї в новинах.    Щоб зробити максимально чесний і правдивий фільм, Крістофер Нолан знімав стрічку камерами ІМАХ із мінімальною кількістю спецефектів.  Драма «Дюнкерк» за участі Тома Гарді, Кілліана Мерфі, Кеннета Брана, Марка Райленса, Гаррі Стайлса та інших стартує в українському прокаті 20 липня 2017 року.

Допрем’єрний показ проводиться спільно з глобальним ігровим партнером стрічки, компанією Wargaming. Цікаво, що прихильники онлайн-ігор зможуть особисто взяти участь у Дюнкеркській операції. У рамках партнерського проекту з Warner Bros. у грі World of Warships з’явиться перша історична місія, пов’язана з подіями, яким присвячено фільм.

NO COMMENTS