В Одесі вшанували пам’ять загиблого оперного співака та учасника АТО Василя Сліпака

Вечір пам'яті видатного митця, соліста Паризької національної опери і мужнього захисника України Василя Сліпака, що загинув 9 днів тому в боях з російськими найманцями у зоні АТО, відбувся 7 липня на Думській площі Одеси.

Фото: з відкритих джерел

Вечір пам’яті видатного митця, соліста Паризької національної опери і мужнього захисника України Василя Сліпака, що загинув 9 днів тому в боях з російськими найманцями у зоні АТО, відбувся 7 липня на Думській площі Одеси.

На імпровізованій сцені організатори вечора запалили поминальні свічки, на екрані проектували фото- і відеокадри з виступів лауреата міжнародних конкурсів, звучали арії з опер у виконанні Сліпака, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Помер вірний син України, що був митцем зі світового рівня. Водночас співак Паризької національної опери Василь Сліпак  був прикладом доблесті, хоробрості й відданості рідній країні”, – сказав на вечорі лідер одеського “Правого сектора” Сергій Стерненко.

Учасники поминального заходу Аліна Радченко, Микола Коваль та інші одесити виходили до мікрофону, щоб сказати про “непоправну втрату воїна 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу, про злочинну війну, розв’язану російським режимом проти України, в якій найкращі сини України”.

NO COMMENTS