В Одесі встановлюють таблички з QR-кодом поряд з визначними пам’ятками культури

Поряд з визначними історико-культурними пам'ятками працівники «Фонду розвитку міста Одеси» почали розміщувати таблички з QR-кодом, NFC-міткою та геодатчиком, завдяки яким туристи можуть без посторонньої підтримки отримати повну ініормацію про об'єкт та його місцезнаходження.

Поряд з визначними історико-культурними пам’ятками працівники «Фонду розвитку міста Одеси» почали розміщувати таблички з QR-кодом, NFC-міткою та геодатчиком, завдяки яким туристи можуть без посторонньої підтримки отримати повну ініормацію про об’єкт та його місцезнаходження.

Першу таку табличку із вмонтованим QR-кодом та NFC-міткою встановлено на Дерибасівській, поряд з пам’ятником першому градоначальнику Одеси Йосипу де Рібасу, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Наблизившись до пам’ятника, будь-хто із туристів може навести камеру мобільного телефона зі спеціальною програмою на табличку з QR-кодом, відсканувати його і тут же отримати доступ до його змісту українською, англійською, німецькою, французькою, китайською, російською мовами”, – розповіла журналістам керівник фонду Юля Пархоменко.

Водночас установлений тут же геодатчик дає змогу відстежувати переміщення туристів на відстані 15 метрів від пам’ятника, акумулювати дані про їх чисельність і час, проведений ними біля пам’ятника.

За словами одного з виконавців проекту «MoreInfo» Михайла Демшина, й найближчі місяці планується встановити установка таблички з QR-кодом та NFC-міткою та геодатчиком на будівлі Одеського театру опери та балету, постаменті пам’ятника Дюку де Рішельє та інших історико-культурних об’єктах міста.

NO COMMENTS