В Одесі анонсували підвищення до 3 гривень ціни за проїзд у міськелектротранспорті

Одеські транспортники анонсували 30-відсоткове підвищення ціни за прозд у міських трамваях і тролейбусах. Про це в середу заявили на брифінгу директор Департаменту транспорту Одеської міськради Олександр Ілько та директор КП «Одесміськелектротранс» Дмитро Жеман, повідомляє кореспондент Одесінформу

Фото: з відкритих джерел

Одеські транспортники анонсували 30-відсоткове підвищення ціни за прозд у міських трамваях і тролейбусах.

Про це в середу заявили на брифінгу директор Департаменту транспорту Одеської міськради Олександр Ілько та директор КП «Одесміськелектротранс» Дмитро Жеман, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“З 1 вересня ціна проїзду в електротранспорті зросте з двох до трьох гривень. Це пов’язано з підвищенням тарифів на електроенергію та мінімальної зарплати працівників комунального підприємства «Одесміськелектротранс”, – зазначив Ілько.

Крім того, з 1 січня поточного року видатки на компенсацію пільгових пасажирських перевезень повністю покриваються з міського бюджету, уточнив чиновник.
У свою чергу, директор КП “Одесміськелектротранс” додав, що комунальне підприємство понесе значні витрати на поповнення рухомого складу 15 електробусами. “Нові машини не потребують прокладання контактної мережі та колій, бо працюють від акумуляторів, а підзарядка займає 5-7 хвилин”, – сказав Жеман.

Нагадаємо, рік тому вартість проїзду в електротранспорті було підвищено на 25 відсотків

NO COMMENTS