В одеські школи 1 вересня підуть також тридцять офіцерів поліції

Першого вересня до середніх загальносвітніх закладів Одеси з'являться також шкільні офіцери поліції - патрульні, які спеціалізуються на профілактиці правопорушень серед учнівської молоді.

Фото: з відкритих джерел

Першого вересня до середніх загальносвітніх закладів Одеси з’являться також шкільні офіцери поліції – патрульні, які спеціалізуються на профілактиці правопорушень серед учнівської молоді.

Поки не затверджено розкладу занять на півріччя, шкільні офіцери поліції будуть стежити за правопорядком у навчальних закладах, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“29 патрульних поліцейських, що мають вищу юридичну або педагогічну освіту й пройшли спеціальний курс підготовки, проводитимуть зі школярами заняття в позаурочний час. З учнями 1-5 класу заняття нагадуватимуть ігри, а зі старшокласниками офіцери проводитимуть заняття за актуальною тематикою профілактики правопорушень, використовуючи кадри відеозйомок та інші ілюстративні матеріали”, – зазначила на зустірчі з журналістами прес-секретар Одеського управління патрульної поліції Одеси Алла Марченко.

Офіцерів поліції закріплено за 120 середніми школами Одеси, експериментальний проект реалізується за міжнародною програмою “Шкільний офіцер поліції”.

NO COMMENTS