В одеській філармонії «Hardy orchestra» зіграє знамениті хіти «Queen»

0
541

20 квітня в одеській обласній філармонії симфонічний оркестр «Hardy оркестр» зіграє хіти легендарної британської рок-групи «Queen». Організатор західу – відоме концертне агентство «Starpodium» .

За словами організаторів, великі «Queen» вже на протязі декількох десятиліть залишаються в топі найбільших рок груп світу».

Оркестра 20

Творці пiсень, які по праву стали безсмертними хітами 20 і 21 століття. Музика, яка виховує смак і естетику молодих музикантів i музика, яка запалює серця, це все «Queen»!

Оркестр «Харді» запрошує цінителів гарного року і шанувальників «Queen» на грандіозний концерт присвячений цій особливій групі.

«Такого ще не було в Україні- група «Queen» у оригінальних аранжуваннях «Hardy orchestra» з чудовим голосом Віктора Романченко, створять незабутній настрій і заряд емоцій в цей вечер. Ви почуєте найвідоміші пісні «Queen»: «We are the champions», «I want it all», «Dont stop me now», «Bohemian Rhapsody» і, звичайно, «The Show must go on», – запевняють організатори.

«Для того, щоб вас запам’ятали, необхідно епатувати суспільство, кидати йому виклик, але при цьому не забувати і про музику!», – так говорив легендарний соліст «Queen» Фредді Меркьюрі.

Диригент, аранжувальник – Олексій Андрійчук.

Початок о 19.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

NO COMMENTS