В Одеській облраді передумали збувати лімузин другого президента України

  Голова Одеської облради Анатолій Урбанський провів 5 вересня нараду з пимта
  ? Керівництво Одеської облради передумало збувати з аукціону автомобіль другого президента України – раритетний Volvo Limousine 960 Royal, виявлений днями в автогаражі облради.
  Таке рішення прийнято 5 вересня на нараді, яку провів голова Одеської облради Анатолій Урбанський, повідомила речниця облради Ольга Левчук.
  “Сьогодні Анатолій Урбанський скликав нараду, в якій взяв участь посадовці, причетні до управління майном, тому числі директор комунального підприємства “Автопідприємство з обслуговування обласної ради та облдержадміністрації”, на якому ухвалено рішення – не збувати раритетний автомобіль Volvo Limousine 960 Royal, виявлений днями в автогаражі облради”, – зазначила Левчук.
  За словами Левчук, фахівці автопідприємства з обслуговування обласної ради вважають, що цей автомобіль у доброму технічному стані. Вирішено залишити шестиметровий лімузин на балансі облради.
  Урбанський сьогодні продемонстрував автомобіль журналістам (світлину надіслано).
  Як повідомлялося, спершу в керівництва облради був намір розглянути питання продажу раритетного автомобіля, яким під час свого президентства скористався Леонід Кучма, з аукціону. Однак до розгляду питання його збуту на сесії облради не дійшло.
  Нагадаємо, раніше Урбанський повідомив на своїй сторінці у Facebook про виявлений у гаражі комунального господарства президентського Volvo Limousine 960 Royal – 1996 року випуску. В Україні такий же автомобіль представницького класу є лише в Києві.
  Унікальний автомобіль Volvo 960 Royal, який свого часу також обрала для себе королева Данська Маргарет, майже 15 років числиться на балансі автопарку облради. Під час одного з візитів до Одеської області лімузином скористався Леонід Кучма, а пізніше – урядова делегація Болгарії.

  NO COMMENTS