В Одеській області браконьєри розстріляли човна сина директора НПП “Тузловські лимани”

За безкомпромісну позицію щодо охорони фауни на території Національного природного парку "Тузловські лимани" Одеської області місцеві браконьєри помстились сину директора парку - зловмисники обстріляли з рушниці й пробили діри в човні Романа Русєва, сина відомого еколога.

Фото: з відкритих джерел

За безкомпромісну позицію щодо охорони фауни на території Національного природного парку “Тузловські лимани” Одеської області місцеві браконьєри помстились сину директора парку – зловмисники обстріляли з рушниці й пробили діри в човні Романа Русєва, сина відомого еколога.

Про це в понеділок повідомила Одесінформу інспектор відділу комунікацій Одеського облуправління Національної поліції України Ганна Пенчева.

“Співробітники Біляївського відділу поліції побували на місці події, оглянули плавзасіб і внесли відомості про пошкодження зловмисниками човна Русєва в ЄРДР за ознаками скоєння ст. 194 (умисне знищення або пошкодження чужого майна) Кримінального кодексу України”, – зазначила Пенчева.

У свою чергу, директор НПП Русєв заявив Укрінформу, що прямо пов’язує цей факт застосування вогнепальної зброї для пошкодження човна (пробиття кулями дір у борту) з помстою йому групи браконьєрів, одного з яких син упізнав.
“Мені і моєму синові погрожували, якщо я не залишу в спокої браконьєрів в НПП “Тузловські лимани”. І ось… Григорій Мельниченко і ще троє відморозків, розстріляли його човен на Дністрі”, уточнив Русєв.

Як повідомляв Одесінформ, під час інспектування директором національного парку “Тузловські лимани” Іваном Русєвим території парку, яке він здійснював 19 травня у супроводі знімальної групи одного з одеських телеканалів, агресивно налаштовані браконьєри зупинили їх, стали погрожувати вогнепальною зброєю – був зроблений постріл з пістолета. Лише через дві години за викликом журналістів до села Лебедівка Татарбунарського району прибув наряд поліції, коли озброєні хулігани зникли з місця події на легковому автомобілі.

На запит журналістів про вжиті заходи реагування очільник Одеського облУВС Гіоргі Лорткіпанідзе заявив, що за цим та іншими фактами правопорушень з боку браконьєрів, відкрито шість кримінальних провадження, встановлені причетні особи.
Заради об’єктивного розслідування справи передано працівникам Слідчого управління Одеського облУВС, уточнив член громадської ради при облуправлінні поліції Владислав Балинський.

NO COMMENTS