В Одеському СІЗО покінчив життя самогубством підозрюваний у подвійному вбивстві

Арештант Одеського СІЗО, підозрюваний у подвійному вбивстві жінки та дитини в райцентрі Овідіополь, в ніч на суботу покінчив життя самогубством. Про це повідомило кореспонденту Одесінформу в Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України.

Арештант Одеського СІЗО, підозрюваний у подвійному вбивстві жінки та дитини в райцентрі Овідіополь, в ніч на суботу покінчив життя самогубством.
Про це повідомило кореспонденту Одесінформу в Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України.

“Близько 5 год. 28 січня утримуваний в камері СІЗО фігурант кримінального провадження про подвійне вбивство знайдено повішеним у камері”, – зазначив співрозмовник агентства.

У відділі комунікацій Одеського главку поліції цього факту не коментують. “Ми не володіємо такою інформацією”, сказала керівник відділу Олена Войтенко.
Як повідомлялося, місяць тому, 29 грудня поліція виявила у приватному будинку обгорілий жіночий труп, а в іншій – тіло дитини. Обидва трупи були з відрубаними головами. Першочерговими оперативно-слідчими діями було встановлено, що злочинець убив 42-річну жінку та її дворічну дочку. У скоєнні злочину обґрунтовано підозрювався 31-річний місцевий мешканець Дмитро Погорєлов, якого зусиллями правоохоронців було затримано.

Слідчий інкримінував підозрюваному скоєння кримінального злочину, передбаченого ч.2 п.1 п.2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

NO COMMENTS