В Одеському порту перекрили канал контрабанди – вилучено партію товару на 27 млн грн

Міжвідомча група правоохоронців ліквідувала в Одеському порту канал контрабанди - у контейнерах з імпортним посудом виявлено партію сигарет на 27 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ (http://dpsu.gov.ua/ua/news/VIDEO-V-Odeskomu-portu-v-konteynerah-z-posudom-pravoohoronci-viyavili-sigareti-na-27-milyoniv-griven).

Фото: з відкритих джерел

Міжвідомча група правоохоронців ліквідувала в Одеському порту канал контрабанди – у контейнерах з імпортним посудом виявлено партію сигарет на 27 мільйонів гривень.
Про це повідомляє прес-служба ДПСУ (http://dpsu.gov.ua/ua/news/VIDEO-V-Odeskomu-portu-v-konteynerah-z-posudom-pravoohoronci-viyavili-sigareti-na-27-milyoniv-griven).

“При здійсненні спільної прикордонної операції “Кордон 2017” міжвідомча група в складі співробітників Південного регіонального управління Держприкордонслужби та ГУ ДФС в Одеській області викрила міжнародний канал контрабанди підакцизних товарів з Об’єднаних Арабських Еміратів на територію України. Операцію проведено під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області, із залученням військовослужбовців Одеського прикордонного загону. У контейнерах, які прибули з м. Дубаї, замість вантажу “кухонний посуд” виявлено 2 тисячі 651 ящик сигарет різних марок без акцизних марок”, зазначили прикордонники.

Слідчі дії проведено в рамках кримінального провадження за ознаками ст. 204 (незаконний збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів” Кримінального кодексу України.

Усього за результатами цього заходу вилучено понад 1 мільйон 300 тисяч пачок сигарет вартістю 27 мільйонів гривень. Слідчі дії тривають.

NO COMMENTS