В Одесу перевезли дельфінів і морських котиків із закритого столичного дельфінарію

  Після останнього виступу в столичному дельфінарії, що відбувся 22 жовтня, адміністрація "Мережа дельфінаріїв "Немо" прийняла рішення перевезти до Одеси двох морських котиків та чотирьох дельфінів.

  Фото: з відкритих джерел

  Після останнього виступу в столичному дельфінарії, що відбувся 22 жовтня, адміністрація “Мережа дельфінаріїв “Немо” прийняла рішення перевезти до Одеси двох морських котиків та чотирьох дельфінів.

  Про це повідомила журналістам прес-секретар дельфінарію “Немо” Поліна Макарова, а на офіційному сайті розміщено повідомлення про закриття закладу (http://nemokiev.com).

  “Дельфінарій “Немо” не працює, просимо вибачення за незручності”, йдеться в повідомленні.

  За словами Макарової, усі тварини-артисти благополучно перевезені до одеського дельфінарію, наразі вони проходять адаптацію і найближчим часом не будуть задіяні у виступах.

  Варто зазначити, що дельфінарій “Немо” в Києві, який належав депутату Одеської міськради Андрію Кисловський і брату екс-віце-мера Одеси Михайла Кучука – В’ячеславу Кучуку, закрито за рішенням суду.

  Слідством встановлено, що засновники закладу отримали в Києві землю під будівництво автозаправного комплексу, однак спорудили на цій ділянці землі дельфінарій.
  Суд заарештував дельфінарій “Немо” в Києві за запитом Генпрокуратури. Раніше Головне слідче управління ГПУ порушило кримінальне провадження за ознаками статтей “шахрайство в особливо великих розмірах”, “підробка документів” і “зловживання владою або службовим становищем”.

  NO COMMENTS