В Одеському Українському музично-драматичному театрі ім.В.Василько відбулася прем’єра вистави «Мизери».

Як передає кореспондент «Одесінформу», спектакль поставлений режисером Ніною Орловської за п’єсою Саймона Мура, написаної за однойменним романом популярного американського письменника Стівена Кінга.

«Мизери» – один з найбільш віртуозних психологічних трилерів Кінга. Назва роману, в перекладі означає «Страждання», мало кілька тлумачень. З одного боку, саме це ім’я носила головна героїня книг одного з персонажів вистави – письменника Пола Шелдона; з іншого, сам автор подібної емоцією характеризував свій стан в період написання твору.

Історію створення «Мизери» Кінг викладав в своїх літературознавчих мемуарах, згадуючи, що образ другого персонажа – фанатичною шанувальниці письменника Енні Вілкс і зав’язка історії прийшли до нього уві сні.

В основі сюжету постановки лежать складні психологічні відносини автора бестселерів Шелдона у виконанні Віктора Логінова і фанатичною Вілкс , яку зіграла Євгенія Добровольська .

На протязі  двох годин , глядачі заповнили залу театру до відмови , з напругою спостерігали за різноманітними , часом шокуючими , перипетіями сюжету . Актори грали натхненно і реалістично і після закінчення постановки були нагороджені тривалими оплесками, а також квітами і подарунками.

NO COMMENTS