Компанія Olympus розробляє камеру E-M1 Mark II системи Micro Four Thirds, яка очолить сімейство OM-D. Про це виробник розповів напередодні відкриття виставки Photokina, заявивши, що апарат, на створення якого вже витрачено чотири роки, «перевершить дзеркальні камери професійного рівня». Компанія обіцяє випустити новинку до кінця поточного року.

E-M1 Mark II
E-M1 Mark II

Завдяки новому процесору TruePic VIII, який в 3,5 рази перевершує свого попередника по продуктивності, камера дозволом 20 Мп зможе вести серійну зйомку зі швидкістю до 18 к / с, зберігаючи знімки в форматі RAW.

 

Заблокувавши фокус, можна буде підняти швидкість до 60 к / с. Ресурс затвора виробник оцінює в 200 000 спрацьовувань. Що стосується світлочутливості, розширений діапазон дорівнює ISO 64-6400.

first-olympus-e-m1-mark-ii-rumorsАбсолютно нова система автофокусування включає 121 хрестоподібну точку, інтегровану в датчик зображення. Висока швидкість фокусування забезпечується, зокрема, використанням виділеного чотирьох ядерного процесора. Ефективність вбудованої системи стабілізації зображення виробник оцінює в 5,5 ступені експозиції, а якщо спільно з камерою використовується новий об’єктив M.ZUIKO Digital ED 12-100mm f4.0 IS PRO, то можна виграти і все 6,5 ступені.

Спеціальний режим дозволить робити знімки дозволом 50 Мп. Цікавою особливістю також є режим Pro Capture, в якому камера починає зйомку при напівнатисненні кнопки спуску. У пам’яті зберігаються 14 знімків, зроблених безпосередньо перед натисканням кнопки до кінця.

hqdefaultДо інших достоїнств камери віднесений широкий динамічний діапазон і низький рівень шуму, підтримка відео 4K з кадровою частотою 24 к / с і покращений електронний видошукач з частотою оновлення 120 к / с і затримкою 6 мс. Камера буде оснащена двома слотами для карт пам’яті SD UHS-II. Вона буде захищена від вологи і пилу, впливу низьких температур (до -10 ° С). Ємність акумулятора в порівнянні з ємністю акумулятора камери Olympus E-M1 збільшена на 37%.

Про ціну камери поки даних немає.

NO COMMENTS