В аеропорту “Одеса” поліція затримала торгівця людьми і двох завербованих ним осіб

Співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУ НП в Одеській області, Державної прикордонної служби та прокуратури Одеської області не допустили вивезення до Туреччини двох мешканок Одещини, який завербував організатор каналу поставок жінок для надання сексуальних послуг. Двох пасажирок авіарейсу до Стамбула та зловмисника, що завербував жінок через мережу Інтернет, затримано, повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції (https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/369879).

Фото: з відкритих джерел

Співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУ НП в Одеській області, Державної прикордонної служби та прокуратури Одеської області не допустили вивезення до Туреччини двох мешканок Одещини, який завербував організатор каналу поставок жінок для надання сексуальних послуг.
Двох пасажирок авіарейсу до Стамбула та зловмисника, що завербував жінок через мережу Інтернет, затримано, повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції (https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/369879).

“У міжнародному аеропорту “Одеса” правоохоронці затримали 21-річного молодика, який організував вивезення двох українських громадянок для надання сексуальних послуг у Туреччині. Третя потенційна «жриця кохання» мала приєднатися до них за тиждень”, зазначили в поліції.

Встановлено, що зловмисник розшукав молодих жінок у мережі Інтернет і запропонував їм, скориставшись їхнім складним матеріальним становищем, високооплачувану роботу за кордоном. Усі жінки – самотні мешканки сіл південних районів Одещини віком від 20 до 27 років. Відсутність постійного заробітку й необхідність піклуватися про дітей, яких вони самостійно виховували, штовхнули жінок на пошуки роботи у мережу Інтернет.

Отримавши згоду на виїзд, підприємливий молодик оплатив витрати, пов’язані з оформленням необхідних документів та вартістю проїзду до Туреччини. Пізніше жінки мали їх відробити за кордоном. Однак під час посадки в літак зловмисника разом із «живим товаром» було затримано.

З пояснень затриманих стало відомо, що під час зустрічі він роз’яснив жінкам умови проживання та «праці», а також обіцяв, що за свої секс-послуги вони мали отримувати від чотирьох до п’яти тисяч доларів щомісяця. Безкоштовні харчі та проживання в будинку з іншими повіями гарантувалося приймаючою стороною.
Наразі вирішується питання про обрання чоловіку запобіжного заходу, а також проводяться невідкладні слідчі дії на встановлення кола осіб, причетних до цього кримінального правопорушення та обставин його скоєння.

NO COMMENTS