В Ізмаїльському прикордонному загоні присягнули на вірність українському народу

Вчора в Ізмаїльському прикордонному загоні 5 військовослужбовців за контрактом присягнули на вірність українському народу.

Фото надано Ізмаїльським прикордонним загоном

Вчора в Ізмаїльському прикордонному загоні 5 військовослужбовців за контрактом присягнули на вірність українському народу. В урочистій обстановці кожен з них дав клятву нашому народу завжди бути йому вірним і відданим, виконувати обов’язки в інтересах співвітчизників, а також ніколи йому не зрадити. Захід розпочався з самого ранку напроти каплички Іллі Муромця, покровителя усіх прикордонників.

На мітингу з нагоди прийняття військової присяги «новоспечених» прикордонників привітало керівництво загону. В подальшому військовослужбовці будуть проходити службу у підрозділах охорони державного кордону.

Нагадаємо, що Ізмаїльським загоном продовжується набір кандидатів на військову службу за контрактом чоловіків віком з 18 до 40 років для проходження служби у підрозділах охорони державного кордону з місцем дислокації  в містах Ізмаїл, Болград, Рені, Вилкове та селах Нові Трояни, Нагірне.

У зв’язку із вирівнянням грошового забезпечення прикордонників до рівня військовослужбовців Збройних Сил України відмічається збільшення бажаючих вступити на військову службу за контрактом до Ізмаїльського прикордонного загону.

На сьогоднішній день розмір грошового забезпечення військовослужбовця першого року служби становить від 7 тис. гривень. Персонал загону має пільги, соціальний пакет, продовольче та речове забезпечення. Отож, якщо хтось вирішить для себе пов’язати свою службу із кордоном чекаємо Вас за адресою: м. Ізмаїл, вул. Гаврила Музиченко, 31. Також можете звертатись за телефоном (04841) 2-31-58 (спитати відділ кадрів).

За інформацією помічника начальника загону –
начальника прес-служби, майора
І.В. Перегняк

 

NO COMMENTS