Володимира Рутківського визнано одним з кращих дитячих авторів світу

Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги внесла одесита Володимира Рутківського до списку пошани недавно виданих книг для дітей і юнацтва.
Про це повідомляє прес-служба Одеської мерії (http://omr.gov.ua/ru/news/102808).
“Впливова організація “Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги” (IBBY) кожні два роки створює свій “список прибічників” – перелік IBBY Honor List недавно виданих видатних книг для дітей. У поточному році IBBY опублікувала “список честі 2018”, до якого внесла одеського дитячого письменника Володимира Рутківського – за його повість “Гості на мітлі”, видану в 2016 році у “Видавництві Старого Лева”, зазначили в мерії.
Варто зазначити, що Рутківский – лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка. За мотивами його повісті “Сторожова застава” знятий фільм-фентезі, що став гордістю української дитячої кінематографа і збирає аншлаги в 11 країнах світу. За історичний роман «Сині води» Рутковський став у 2011 році лауреатом премії «Книга року Бі-Бі-Сі».
Нагадаємо, основна мета IBBY – сприяти міжнародному взаєморозумінню з допомогою дитячої літератури. Міжнародний союз дитячої та юнацької книги складається з більш як сімдесяти національних секцій, має офіційний статус в ЮНЕСКО та ЮНІСЕФ.

NO COMMENTS