Влада Одеси схвалила програму розвитку міськелектротранспорту на 2016-2018 роки

Одеський міськвиконком розглянув і схвалив 25 серпня масштабну програму розвитку міськелектротранспорту на наступні три роки, передбачивши інвестувати у розширення мережі та закупівлю рухомого складу комунального підприємства "Одесміськелектротранс" близько півтора мільярда гривень.

Фото: з відкритих джерел

Одеський міськвиконком розглянув і схвалив 25 серпня масштабну програму розвитку міськелектротранспорту на наступні три роки, передбачивши інвестувати у розширення мережі та закупівлю рухомого складу комунального підприємства “Одесміськелектротранс” близько півтора мільярда гривень.

Про це заявив на брифінгу директор КП “Одесміськелектротранс” Дмитро Жеман, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“У найближчі дні оголошуємо тендер на придбання 45 тролейбусів з метою поступової заміни теперішнього рухомого складу, який виведено на міські маршрути близько тридцяти років тому. Йдеться про оновлення чверті машин – зараз на 12 тролейбусних маршрутах працюють 174 тролейбуси. Крім того, намічено здійснити часткову модернізацію трамвайного парку, реконструкцію тягових підстанцій і шляхів та запустити трамвайну лінію “Північ-Південь”, – зазначив Жеман.

За його словами, на підвищення рівня техоснащення парку КП «Одесміськелектротранс» передбачено направити 1 мільярд 461 мільйон 964 тисячі гривень. В тому числі 411 мільйонів гривень з міськбюджету, 24 мільйона 600 тисяч – з держбюджету, 23 мільйони власних коштів комунального підприємства і майже мільярд гривень з інших джерел, головним з яких є кредити Європейського банку реконструкції та розвитку,Світового банку і Європейського інвестиційного банку.

NO COMMENTS