Влада Одеси готується до снігової бурі: обмежить в’їзд до міста великовантажного транспорту

Керівництво Одеської міськради провело наради з комунальниками щодо підготовки міста до роботи в складних погодних умовах: синоптики прогнозують на 6 січня сильний сніг, хуртовини, снігові замети, зниження температури до 15 градусів морозу.

Фото: з відкритих джерел

Керівництво Одеської міськради провело наради з комунальниками щодо підготовки міста до роботи в складних погодних умовах: синоптики прогнозують на 6 січня сильний сніг,  хуртовини, снігові замети, зниження температури до 15 градусів морозу.

Про це в середу повідомив на брифінгу віце-мер Одеси Анатолій Орловський.

“6 січня комунальні служби Одеси переводяться на цілодобовий режим роботи через прогнозоване погіршення погодних умов, зокрема, через сильні снігопади і морози, що можуть тривати до 10 січня. Вирішено обмежити в цей період в’їзд до міста великовантажних автомобілів, а місцевим автомобілістам радимо без особливої потреби не виїжджати з дому”, – зазначив Орловський.

За його словами, комунальні служби підготували до виїзду на вулиці міста 82 одиниці снігоприбиральної техніки, заготовили 14 тисяч тонн пально-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші. Погоджено, що 38 одиниць техніки нададуть приватні підприємства.

Крім того, з 6 січня в місті розгорнуто, згідно з розпорядженням мера, два пункти обігріву: у Преображенському парку та на вулиці Жоліо-Кюрі.

NO COMMENTS