Активісти “Самооборони” виявили в Одеській мерії “тітушок”, що імітують “чергу відвідувачів”

Активісти "Самооборони Майдану Одеси", які навідалися в четвер до міськради, щоб пересвідчитись, чи виконується розпорядження міського голови від 19 серпня про відсторонення від обов'язків віце-мера Олеся Янчука, наткнулися в адмінбудівлі на групу "тітушок".

Фото: з відкритих джерел

Активісти “Самооборони Майдану Одеси”, які навідалися в четвер до міськради, щоб пересвідчитись, чи виконується розпорядження міського голови від 19 серпня про відсторонення від обов’язків віце-мера Олеся Янчука, наткнулися в адмінбудівлі на групу “тітушок”.

Люди спортивної зовнішньості перегородили шлях євромайданівцям, представишись “відвідувачами, які зайняли чергу на прийом до віце-мера”, повідомляє кореспондент Одесінформу.

“Під дверима службового кабінету віце-мера ми побачили групу людей спортивної статури, які представились відвідувачами, що зайняли чергу на прийом до Янчука. Довелось близько години перебувати поруч з ними у приймальні, доки не надійшла пропозиція від мера Геннадія Труханова поспілкуватися з ним віч-на-віч, без присутності представників ЗМІ”, – сказав журналістам активіст ГО “Самооборони Майдану Одеси” Тодор Пановський.

За його словами, ініціативна гурупа “Самооборони” переконалась, що насправді розпорядження мера Труханова тижневої давності про відсторонення підлеглого чиновника не виконується: відсторонений Янчук перебуває на своєму службовому місці і навіть “дуже зайнятий” виконанням службових обов’язків, які він, згідно з рішенням мера, не має права виконувати”.

Пановський додав, що мають низку запитань до Труханова. Зокрема, на зустрічі з мером 19 серпня ми вимагали, зауважив громадський активіст, “не лише звільнення з посади заступника міського голови Янчука, а й установлення до Дня Незалежності України меморіальних табличок у місцях, де мешкали або вчилися загиблі на Майдані і в АТО герої, які родом з Одеси”.

Нагадаємо, 19 серпня міський голова Труханов видав розпорядження №1022К про відсторонення віце-мера Янчука від посадових обов’язків на час перевірки заяви “самооборонівців” за зневажливе ставлення до національних героїв України. Зокрема, за публічну заяву чиновника про те, що “Небесна Сотня, без сумнівів, заслуговує пошани, але не має ніякого відношення до Одеси, і називати вулицю в їх честь не варто”.

Труханов доручив першому заступнику Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолію Орловському “забезпечити проведення перевірки фактів, викладених у зверненні громадських організацій міста Одеси, і до 1 вересня надати міському голові інформацію про її результати”.
Обов’язки віце-мера, які виконував Янчук, було покладено на Павла Вугельмана.

NO COMMENTS